Aksiyonlarımız

Gençlik: maddî ve manevî bilgilerle mücehhez, “nefis terbiyesi görmüş”,
herkese iyilik yapmayı, cemiyet için faydalı olmayı gaye edinmiş bir gençlik olmalıdır.

MEB | Kış Eğitimleri

Ocak, Şubat ve Mart aylarını kapsayan "Kış Eğitimleri"ndeki amacımız; eğitimi fıtratına/aslına uygun bir şekilde gerçekleştirerek Milli bir eğitim içeriği sunan, aynı anda farklı ya da tek bir merkezde gerçekleştirilen eğitimlerde 10.000‘lerce gencimiz şuurlandırılmaktır.

GİT | Gençlik İlçe Taramaları

Mart, Nisan ve Mayıs aylarında Genel Merkez tarafından görevlendirilen ekiplerin iştirakiyle tüm ilçelerde 3 ay boyunca her hafta 3 gün sürecek şekilde mahalle ve sandıklara varana kadar detaylı bir çalışmanın icra edilmektedir.

RAMAZAN | Ramazan Buluşmaları

"Mübarek Ramazan"ın bereketinden ve rahmetinden nasiplenmek adına 81 ilde ‘Gençlik Sahur ve İftarları’ ile teşkilat mensuplarımızla buluşup manen güçlü ve madden aktif bir yapıyla çelikleşme sağlanmaktadır.

KAMP | Geleneksel Yaz Kampları

Yaz ayları boyunca ayrı ayrı veya tek bir bölgede, farklı kategori ve temalarla, binlerce teşkilat mensubu gencimizin katıldığı 4 gün 4 gece deniz, dağ ve yayla kamplarıyla motivasyon ve heyecan aşılanarak, kardeşlik ruhu ve dava bilinci pekiştirilmektedir.

HEYECAN | Gençlik Şölenleri

Bir yıl boyunca yapılan çalışmaları taçlandırmanın, umutları tazelemenin, gayretleri arttırmanın, hakikatleri haykırmanın, gayeyi vurgulamanın, Erbakan olmanın ve Yeni Bir Dünya’yı kurmanın heyecanının sahneye çıkarılması çalışmasıdır.

;