<br />
<b>Notice</b>:  Undefined variable: baslik in <b>/home/gencsaadetorg/public_html/page.php</b> on line <b>200</b><br />

Saadet Partisi Gençlik Kolları İl Başkanları, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri ve teşkilat mensubu gençler Balıkesir/Burhaniye'de düzenlenen üç günlük Yaz Kampı programında bir araya geldi. 

Genç Saadet tarafından uzun yıllardır geleneksel olarak gerçekleştirilen Yaz Kampı programı bu yıl da eğitimler, toplantılar, sosyal sportif etkinlikler ve ezgi dinletilerine sahne oldu.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel KARAMOLLAOĞLU kampa katılan gençlere canlı bağlantı ile hitap ederek "Geleceğimizin teminatı gençlerdir." mesajını verdi.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mahmut ARIKAN "Teşkilat Modelimiz ve Çalışmalarımız" konulu bir konuşma gerçekleştirdi.

Saadet Partisi GİK Üyesi Yusuf YİĞİTALP "Temel Esaslar" konulu bir sunum gerçekleştirdi.   

Doç. Dr. Bekir GÜNDOĞMUŞ, Doç. Dr. Abdullah AYDIN ve Doç. Dr. Muhammed MARUF ile "Gençlik ve Siyaset" konulu sunumlarını gerçekleştirdiler.

Hamas Siyasi Büro Yöneticisi Mahmud MARDAVİ ve Hamas Gençlik Kolları Genel Başkan Vekili Eşref AVDE "Kudüs Davamız ve İslam Birliği" başlıklı birer konuşma yaptılar. 

Saadet Partisi Kozan Belediye Başkanı Kazım ÖZGAN "Yerel Yönetim Çalışmalarımız" konulu bir sunum gerçekleştirdi.

Sanatçı Ammar ACARLIOĞLU kamp ateşi etrafında toplanan gençlere ezgi dinletisinde bulundu.

Kampın kapanışında sonuç bildirgesini sunan Gençlik Kolları Genel Başkanı Abdulkadir Karaduman; 

"Her yıl sadece faiz ödemeleri için ayrılan milyarlarca liralık kaynağı insanımızın geleceği için harcayacağız.

Bu ülkenin gençlerine başka ülkelerde yaşama ve başka ülkelerin vatandaşı olma hayali kurduran, genç arkadaşlarımızı gelecek kaygısıyla baş başa bırakarak umutlarını ve enerjilerini sömüren bu karanlık düzeni mutlaka değiştireceğiz. 

İşe alımlarda bir partiye veya bir lidere sadakat şartını kaldıracağız, yalnızca ehliyet ve liyakati esas alacağız. Adaletsiz mülakat sistemini mutlaka değiştireceğiz. 

Bugün üniversite diplomalarının adeta birer işsizlik sertifikası haline geldiği ülkemizde her mezun arkadaşımızın kendi alanında çalışabileceği bir Türkiye’yi inşa edeceğiz.

Genç arkadaşlarımızı sadece seçime yakın zamanlarda değil, her zaman geleceğimizin mimarları olarak göreceğiz. Onların gelişimi ve refahı için imkanları seferber edeceğiz. " 

İfadelerini kullandı. 

Heyecan ve coşkuyla icra edilen kamp; yaklaşan seçimlerde gençlik teşkilatının Saadet Partisi adına en önemli kozlardan biri olacağına dair önemli sinyaller verdi. Yaz Kampı, sonuç bildirgesinin ilanıyla nihayete erdi.